Відповіді на питання, які найчастіше ставлять наші клієнти

Відповідь проста — щоб відчувати себе впевненіше. Зазвичай до 30-35 років людина усвідомлює, наскільки цінними є його життя і здоров’я. Від сьогоднішньої активності залежить майбутнє — наприклад, можливість накопичити на пенсію. Благополуччя людини багато в чому визначає щастя його дітей, літніх батьків, а іноді — навіть долю бізнес-партнерів і найманих працівників.

На жаль, гарантій здорового довголіття не існує. Тому фінансовий захист життя за допомогою life-страхування стала нормою в багатьох країнах. Є думка, що застрахуватися — це обов’язок перед сім’єю, родичами, громадянський обов’язок і просто необхідність.

Як би не було, сьогодні ця послуга стає популярною і в Україні.

Послуга схожа на банківський депозит — довгостроковий і з регулярним поповненням. На накопичену суму нараховується додатковий дохід, і до кінця терміну договору клієнт отримує ці гроші.

Важливо: у накопичувальної програми є дуже важлива відмінність від депозиту. Можна отримати виплату не тільки після закінчення її терміну, а й в складних життєвих ситуаціях — інвалідність, нещасний випадок. Гроші отримає клієнт, а в найважчих ситуаціях — його близькі.

Франшиза — це сума збитку, яка вираховується з страхового відшкодування і покривається страхувальником (клієнтом) самостійно. При виплаті страхового відшкодування сума компенсації в будь-якому випадку розраховується за вирахуванням розміру франшизи. Автострахування (ОСЦПВ) (автоцивілка) передбачає франшизу в розмірі 0,1000 або 2000 грн.

Викупна сума – сума, що підлягає виплаті страхувальнику при достроковому припиненні дії договору страхування. Викупна сума є майновим правом страхувальника за договором страхування та розраховується математично на день припинення договору залежно від періоду, протягом якого діяв договір, згідно з методикою, яка проходить експертизу в Уповноваженому органі, та здійснена актуарієм і є невід’ємною частиною Правил добровільного страхування життя.

Ви маєте право отримати викупну суму, згідно Вашого договору страхування.

На Ваш договір буде нарахований інвестиційний дохід, згідно з правил страхування

Інвестиційний дохід – дохід, отриманий за договорами страхування життя від розміщення коштів математичних резервів. Інвестиційний дохід складається з гарантованого доходу, ставка якого застосовується при розрахунку страхового тарифу, та додаткового інвестиційного доходу, який визначається за підсумками інвестування коштів резервів за рік.

Вигодонабувач – особа, визначена Страхувальником за згодою Застрахованої Особи, яка має право на отримання страхової виплати у випадку смерті Застрахованої Особи. Протягом строку дії Договору страхування існує можливість заміни Вигодонабувача на випадок смерті. Вигодонабувачем на випадок дожиття завжди є Застрахована Особа, так само, як і на випадок настання непрацездатності, наслідків нещасного випадку або погіршення здоров’я.

Страховий посередник — це юридична або фізична особа, яка здійснює посередницьку діяльність щодо укладення та виконання договорів страхування і перестрахування. Страхові посередники не є учасниками договору страхування. Їх основне завдання — сприяти укладанню договору страхування між страховиком і страхувальником.

1. Брокер зробить об’єктивне порівняння всіх пропозицій на ринку.
2. Якщо будуть проблеми в процесі роботи договору або ж виплат, Брокер надасть Вам повну юридичну і сервісну підтримку.
3. Брокер Вам може дати кешбек або комісійну винагороду за залучення нових клієнтів.

Якщо у вас є питання, на які немає відповідей, то задайте їх нашим консультантам.

Задати питання:

Ми пропонуємо скористатися програмами провідних компаній і підібрати відповідний страховий пакет прямо зараз.

Пролистать наверх