Ми довіряємо, нам довіряють!

Ми орієнтовані на довгострокові відносини!

Завдяки відмінному знанню ринку та своєчасному реагуванню на його зміни, Goodwill Capital вибирає для розміщення ваших ризиків тільки реально платоспроможні страхові компанії, за плечима яких більше 20 років роботи в сфері страхування. Процес включення страхових компаній в перелік нашої компанії для співпраці полягає в оцінці позиції страхової компанії на ринку з огляду на якісні та кількісні показники.

При виборі страхових компаній-партнерів ми керуємося двома обов’язковими критеріями:

Компанія Goodwill Capital дорожить кожним зі своїх партнерів і прагне до того, щоб наша співпраця була максимально взаємовигідним і комфортним.

Партнери, з якими наша компанія має партнерські відносини

«СК« ФОРТЕ ЛАЙФ»

Наші партнери - компаніїПрАТ «СК» ФОРТЕ ЛАЙФ» працює на ринку страхування життя України з 2005 року, що є одним з основних показників її стабільності і надійності. Страхова компанія входить до складу Групи компаній зі 100% українським капіталом. У неї також входять недержавний пенсійний фонд «Пенсійний капітал» і компанія з управління активами «ДМ Капітал».

Всі продукти СК «ФОРТЕ ЛАЙФ» є ексклюзивними, оскільки вони розроблені завдяки швидкому реагуванню на потреби та побажання Клієнтів. Деяким страховим продуктам немає аналогів на ринку страхування життя.

СК "Аска-Життя"

Наші партнери - компаніїПриватне Акціонерне Товариство «Українска Акціонерна Страхова Компанія АСКА-ЖИТТЯ» – перша в Україні недержавна компанія, яка отримала ліцензію на здійснення діяльності у сфері страхування життя. З моменту заснування і до сьогодні Компанія є одним із лідерів на ринку страхування життя України.

З 1996 року Компанія є ініціатором та успішним реалізатором нових технологій та бізнес-процесів, пов’язаних зі страхуванням життя.

Керівництво ПрАТ «УАСК АСКА-ЖИТТЯ» приділяє особливу увагу активному розвитку та закріпленню рівня соціального захисту громадян. Тільки за останні п’ять років Компанія здійснила страхових виплат на загальну суму більше 50 млн. грн. по більш ніж 10 тис. випадків.

Сьогодні в «АСКА-ЖИТТЯ» застраховано близько 500 тисяч жителів України – від сходу до заходу, від півдня до півночі, які проживають та працюють в усіх регіонах України.

СК "Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп"

Наші партнери - компаніїПрАТ СК «Княжа Лайф Вієнна Іншуранс Груп» надає послуги зі страхування життя з 1999 року.
Компанія має ліцензію Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України: серія АВ № 499990 від 29.12.2007 р. (переоформлено 27.09.2016 р.). У роботі компанія спирається на надійне плече Vienna Insurance Group — акціонера, лідера страхового ринку Центральної і Східної Європи. Цей визнаний професіонал, знаний в усій Європі, слугує гарантом надійної та відкритої діяльності ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП».

Керуючись 194-річним досвідом головного акціонера, СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» забезпечує високу якість послуг зі страхування життя та накопичення, реалізовує сподівання клієнтів, співробітників та акціонерів компанії шляхом етичного ведення бізнесу та стабільного розвитку.

Стратегія розвитку ПрАТ СК «КНЯЖА ЛАЙФ ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП» побудована на основі європейських стандартів, високоякісному індивідуальному обслуговуванні клієнтів та виключно класичних принципах ведення бізнесу.

АТ «КРЕДОБАНК»

Наші партнери - компанії
 • Входить до ТОП-20 найбільших українських банків за кількістю чистих активів;
 • 88 відділень по всій території України;
 • Понад 520 тисяч роздрібних клієнтів та 53 тисячі юридичних осіб;
 • 538 млн грн прибуток банку в 2019 році;
 • 11,6 млрд грн виданих кредитів (2019 рік). З яких 6,6 млрд грн — юридичним особам і 5,6 млрд грн — іпотека, автокредитування та інші споживчі кредити;

АТ "БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ".

Наші партнери - компанії

 • Дата створення: 09 серпня 2005 року
 • Кредитний рейтинг: uaAA за Національною рейтинговою шкалою (прогноз стабільний)
 • Рейтинг надійності вкладів (депозитiв): на рівні r4+ (висока надійність)
 • Регіональна мережа:  40 відділень у 17 областях України
 • Реєстрація та отримання ліцензії Національного банку України №221 від 09 серпня 2005 року
 • Постійне членство в Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, що означає захищеність кожного вкладника Банку державними гарантіями в розмірі 200 тисяч гривень (розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами, включаючи відсотки).

Ми пропонуємо скористатися програмами провідних компаній і підібрати відповідний страховий пакет прямо зараз.

Якщо хочете стати нашим партнером повідомте нам письмово про свої наміри.

Заповнити форму:

Пролистать наверх