Відмінним варіантом примножити дохід і змусити гроші працювати стане інвестування!

Інвестиції - накопичення коштів і захист вашого життя

Як тільки у вас з’явилися вільні гроші і бажання їх зберегти (а зовсім добре — примножити), постає питання про вибір інструменту для інвестицій. Але перш за все потрібно визначити для себе цілі накопичення. І вже потім, стосовно кожної конкретної мети, вибирати інструменти.

Перша мета, про яку варто подумати — створення недоторканного запасу на випадок непередбачених витрат.

Друга не менш важлива мета — накопичити грошей на велику покупку, відпустку, а також недоторканий запас 2-го рівня, на випадок серйозніших проблем: хвороби, втрати роботи …

Інвестиційне і накопичувальне страхування часто позиціонують як гідну альтернативу банківським вкладом. Спеціально для своїх клієнтів наші компанії-партнери розробили програми по накопиченню додаткового, гарантованого доходу за допомогою інвестування коштів.

Сміливо накопичуйте необхідні кошти для здійснення найзаповітніших бажань за допомогою наших програм страхування!

Накопичувальні програми

Страхові пакети

Скарбничка заощаджень

Страхові пакети

Скарбничка заощаджень плюс

Страхові пакети

Державні облігації

Страхові пакети

АнтиІпотека

Детальну інформацію про програми інвестування ви можете дізнатися у наших фахівців, зателефонувавши по телефону або написавши на пошту.

Що таке інвестиційне страхування життя

Інвестиційне страхування життя — продукт, що поєднує в собі страхування життя клієнта і фінансовий інструмент, що дозволяє отримати дохід за рахунок інвестування частини внесених грошових коштів в різні фінансові активи, що пропонуються страховиком (облігації або акції різних компаній, що представляють різні сектори економіки, дорогоцінні метали і т. п.).

Основними страховими ризиками за договором ІСЖ є:

Страхова сума за ризиками дожиття та смерті по будь-якої причини становить 100% сплаченого страхового внеску, збільшеного на розмір інвестиційного доходу. Терміни страхування можуть становити від трьох років. Оплата страхового внеску може проводитися або одноразово, або протягом терміну страхування рівними платежами (щомісячно, щорічно). Додатково в поліс можуть бути включені інші страхові ризики (смерть в результаті нещасного випадку, смерть в результаті ДТП і т. Д.), Страхові суми за якими встановлюються окремо і, як правило, перевищують основну страхову суму.

Страховий внесок, отриманий від клієнта, розбивається на гарантовану частину і інвестиційну. Гарантовану частину страхова компанія інвестує в консервативні фінансові інструменти з фіксованою прибутковістю. Отриманий дохід допомагає забезпечити гарантовану суму виплати. Інвестиційна частина вкладається в високоприбуткові, але одночасно і високоризикові фінансові інструменти, за рахунок яких і передбачається суттєвий інвестиційний дохід.

Чому нам довіряють

Наша турбота про вас не обмежується тільки фінансовими послугами!

Виконання взятих на себе зобов'язань

Ми несемо повну фінансову відповідальність за своїми зобов'язаннями перед клієнтами.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ми враховуємо потреби кожного страхувальника, ряд спеціальних програм та акцій.

Швидке оформлення

Наші фахівці підготують Вам діючий поліс за 15 хвилин.

Партнерство

Робота з людьми, довіра і підтримка на кожному кроці.

Довіра клієнтів

Головна цінність, якою ми володіємо - це наша репутація та довіра наших клієнтів.

Чесність

Стосується кожного з нас і людей, які співпрацюють з нами протягом тривалого часу

Заявка на оформлення програми

Залиште нам свої контактні дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Пролистать наверх